Hemen Ara +90 532 470 31 10
Çalışma Saatleri Pzt.-C.tesi: 09:30-20:00

iPhone 11 Pro Max

iPhone 11 Pro Max ekran değişimi, batarya değişimi ve merak ettiğiniz diğer bilgiler

Apple firmasının iPhone akıllı telefon serisinin son üyesi olan iPhone 11 Pro Max yeni nesil işlemci, ekran ve diğer donanımlarıyla en gelişmiş iPhone olarak lanse edildi. Diğer tüm iPhone modellerinde olduğu gibi iPhone 11 Pro Max arızalarında, izmir iPhone servis, iPhone 11 Pro Max tamiri ekibimiz müşterilerimize hızlı ve ucuz iPhone 11 Pro Max tamiri hizmeti sağlamak için burada.

Ekran Arızası ve Tamiri

iPhone 11 Pro Max cihazlarımızın ekranlarında meydana gelebilecek her hangi bir arıza siz müşterimiz için can sıkıcı olabilir. İzmir iPhone servis, iPhone 11 Pro Max tamiri birimimiz müşterilerimizin bu gibi can sıkıcı durumlardan kısa sürede en düşük maliyetle kurtulması için iPhone 11 Pro Max tamiri hizmeti vermektedir. Ekranına görüntü gelmeyen ya da görüntüde her hangi bir sorun olan iPhone 11 Pro Max cihazlarınız, izmir iPhone servis, iPhone 11 Pro Max tamiri ekibimiz tarafında dikkatle incelenerek sorun tesbit edilir ve gerekli iPhone 11 Pro Max tamiri işlemleri gerçekleştirilir. iPhone 11 Pro Max tamiri mümkün olmayan durumlar izmir iPhone servis, iPhone 11 Pro Max tamiri ekibimiz orjinal iPhone 11 Pro Max ekran değişimi işlemini kısa sürede gerçekleştirerek cihazınızdaki sorunu çözer ve size cihazınızı teslim eder.

Şarj Soketi Arızası ve Tamiri

iPhone 11 Pro Max tamiri ihtiyacı doğmasına neden olan durumlardan biri de şarj soketi arızasıdır. Cihazınızın şarj olmamasına neden olan bu arıza siz müşterilerimiz için oldukça can sıkıcı bir durumdur. İzmir iPhone servis, iPhone 11 Pro Max tamiri ekibimiz şarj soketi arızlarında uzman ve güler yüzlü personeli ile siz müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede gidermeyi hedefler. Bize gelen arızalı cihazlarınız izmir iPhone servis, iPhone 11 Pro Max tamiri birimimizde titizlikle incelenerek arızanın kaynağı tesbit edilir ve gerekli iPhone 11 Pro Max tamiri işlemleri uygulanır. iPhone 11 Pro Max tamiri mümkün değilse orjinal iPhone 11 Pro Max şarj soketi değişimi iPhone 11 Pro Max Tamiri ekibimiz tarafından yapılarak cihazınız sorunsuz bir şekilde size teslim edilir.

Anakart Arızası ve Tamiri

iPhone 11 Pro Max cihazlarınızda meydana gelen anakart arızaları pek çok şekilde kendini gösterebilir. İzmir iPhone servis, iPhone 11 Pro Max tamiri birimimizde karşılaştığımız anakart arızaları, cihazların hiç açılmaması, ekrana görüntü gelmemesi, ses sorunları, wifi sorunları gibi pek çok şikayetin sebebi olarak tesbit edilmiştir. Bu gibi durumlar izmir iPhone servis, iPhone 11 Pro Max tamiri ekibimiz arızalı cihazlarınızı titizlikle inceleyerek arızanın nedenini tesbit eder. Öncelikle gerekli iPhone 11 Pro Max tamiri işlemlerini özenle gerçekleştirerek sorunu giderir ve kısa sürede cihazınızı sorunsuz bir şekilde size teslim eder.

Wifi Arızası ve Tamiri

iPhone 11 Pro Max cihazlarınızın wifi ağlarına bağlanmaması, bağlantıda sürekli kopmalar olması gibi durumlar siz müşterilerimiz için oldukça can sıkıcıdır. Cihazınızı kullanmanızı büyük ölçüde engelleyen bu durumlar bazen yazılımsal bazen de donanımsal arızalardan kaynaklanabilir. izmir iPhone servis, iPhone 11 Pro Max tamiri ekibmimiz wifi bağlantı sorunu şikayetiyle gelen cihazlarınızı dikkatle inceleyerek sorunun nedenini tesbit ettikten sonra yazılımsal ya da donanımsal olmasına göre gerekli iPhone 11 Pro Max tamiri işlemlerini uygulayarak kısa sürede cihazınızı size sorunsuz bir şekilde teslim eder. Müşterilerimize de izmir iPhone servis, iPhone 11 Pro Max tamiri birimimizin kaliteli hizmetlerinin keyfini sürmek kalır.