Hemen Ara +90 532 470 31 10
Çalışma Saatleri Pzt.-C.tesi: 09:30-20:00

iPhone 6

iPhone 6 ekran değişimi, batarya değişimi ve merak ettiğiniz diğer bilgiler

Ekran Kırılması, Ekran Tamiri ve Ekran Değişimi

iPhone 6 cihazınızda, düşme ve çeşitli darbelere bağlı olarak ekranın kırılması gibi can sıkıcı bir durumla karşılaşabilirsiniz. Bu tür durumlar bazen sadece dış ekranın kırılması bazen de dokunmatik ekran arızası veya ekrana görüntü gelmemesi gibi sorunlara yol açabiliyor. Tüm bu sorunların çözümü için izmir iphone servisi sizlere iPhone 6 tamiri, iPhone 6 ekran değişimi, ekran tamiri, dokunmatik ekran değişimi veya tamiri konularında deneyimli personelimizle iPhone 6 tamiri hizmeti sunar.

Batarya Arızası, Batarya Değişimi

iPhone 6 cıhazınızın bataryası zaman içerisinde arızalanır ve bataryanın dayanmaması, şarjın kısa sürede bitmesi gibi sikayetleriniz olmasına neden olur. Batarya arızası durumunda izmir iPhone servisi, iPhone 6 tamir hizmetlerimiz kapsamında sizlere iPhone 6 tamiri ve teknik servis hizmeti vermekteyiz. iPhone 6 orjinal batarya değişimi ile cihazınızın batarya ömrü ilk günkü kadar uzun olacaktır.

Şarj Soketi Arızası, Şarj Soketi Tamiri ve Değişimi

iPhone teknik servis ve iPhone 6 tamiri yardımına ihtiyaç duyduğumuz konulardan biri de cihazımın şarj olmaması sorunudur. İzmir iPhone servisi bu konuda da sizlere kaliteli bir iPhone 6 tamiri hizmeti sunmaktadır. iPhone 6 şarj olmaması durumunda şarj soketi tamiri yapılması ya da iPhone 6 tamiri mümkün değilse iPhone 6 şarj soketi değişimi yapılması gerekir. Böyle bir durumda siz müşterilerimizin endişenlemesine hiç gerek yok, cihazınız izmir iphone servisimize emanet. iPhone tamir hizmetimiz en kısa sürede izmir iPhone 6 servis personelimiz tarafından gerçekleştirilip cihazınız size teslim edilir.

Görüntü Entegresi Arızası Tamiri ve Değişimi

iPhone izmir teknik servis olarak sık rastladığımız iPhone 6 tamiri ihtiyaçlarınızdan biri de ekrana görüntü gelmemesi sorunu. iPhone 6 cihazınızın ekranı aniden gitmişse yani görüntü gelmiyorsa bu durum cihazınızın ekranıyla ilgili olabileceği gibi görüntü entegre birimiyle de ilgili olabilir. Böyle durumlarda izmir iPhone servisi olarak cihazlarınızı dikkatlice inceleyerek arıza tesbitini yapıyor ve iPhone 6 tamiri için gerekli işlemleri uyguluyoruz.

Ses Arızaları ve Tamiri

iPhone 6 cihazımızla görüşme yaparken  ya da sadece müzik dinlerken, video izlerken ses ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. İzmir iPhone servisi, iPhone 6 tamiri hizmetleri kapsamında verdiğimiz iPhone 6 tamiri hizmetleri arasında diğer tüm sorunlarınız olduğu gibi cihazınızdaki ses sorunlarının giderilmesi de bulunuyor. Telefon görüşmelerinizde ses sorunu yaşıyorsanız ya da cihazınızda müzik, videolarınızda ses sorunu varsa izmir iPhone servisimize gelerek cihazınızı bize emanet etmeniz yeterli olacaktır. iPhone 6 cihazınızdaki sorunlar tesbit edilerek gerekli tamir işlemleri en kısa sürede yapılır ve cihazınız size teslim edilir.

İzmir iPhone Servisi, bunlar ve aklınıza gelecek bir çok arızada iPhone 6 tamiri hizmetleriyle siz müşterilerimizin her zaman yanındadır. Tüm donanımsal ve yazılımlar iPhone 6 arızaların giderilmesi için cihazınızı iPhone servisimize getirmeniz yeterli. Daha sonra size kaliteli ve ucuz iPhone 6 tamiri hizmetimizin keyfini sürmek kalır.