Hemen Ara +90 532 470 31 10
Çalışma Saatleri Pzt.-C.tesi: 09:30-20:00

iPhone 6s

iPhone 6s ekran değişimi, batarya değişimi ve merak ettiğiniz diğer bilgiler

iPhone 6S cihazlarımızda farklı bir çok nedenden solayı maalesef tamir ihtiyacı duyabiliyoruz. iPhone 6S ekranının kırılması, batarya değişimi, anakart tamiri, yazılım güncelleme, yazılım hataları gibi bir çok sorunun çözümünde izmir iphone servisi sizlere iphone 6S tamiri hizmeti vermektedir.

Ekran Kırılması, Ekran Tamiri ve Ekran Değişimi

iPhone 6S cihazınızın düşmesi ya da iPhone 6S cihazınıza bir şekilde darbe gelmesi sonucu cihazınızın ekranının kırılması gibi tatsız bir sonuç oluşabiliyor. Bu tür durumlar bazen sadece dış ekranın kırılması bazen de dokunmatik ekran arızası veya ekrana görüntü gelmemesi gibi sorunlara yol açabiliyor. Tüm bu sorunların çözümü için izmir iphone servisi sizlere iPhone 6S tamiri, iPhone 6S ekran değişimi, ekran tamiri, dokunmatik ekran değişimi veya tamiri konularında deneyimli personelimizle iPhone 6S tamiri hizmeti sunar.

Batarya Arızası, Batarya Değişimi

iPhone 6S cıhazınızın bataryasında oluşacak arızalar nedeniyle cihazının şarj kullanım süresinin kısalması gibi bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Batarya arızası durumunda izmir iPhone servisi, iPhone 6S tamir hizmetlerimiz kapsamında sizlere iPhone 6S tamiri ve teknik servis hizmeti vermekteyiz. izmir iPhone servisi, iPhone 6S tamiri birimimizde cihazınızın orjinal batarya değişimi yapılarak şarj sorununuz çözüme kavuşturulur.

Şarj Soketi Arızası, Şarj Soketi Tamiri ve Değişimi

iPhone teknik servis ve iPhone 6S tamiri yardımına ihtiyaç duyduğumuz konulardan biri de cihazımın şarj olmaması sorunudur. İzmir iPhone servisi bu konuda da sizlere kaliteli bir iPhone 6S tamiri hizmeti sunmaktadır. iPhone 6S şarj olmaması durumunda şarj soketi tamiri yapılması ya da iPhone 6 tamiri mümkün değilse iPhone 6S şarj soketi değişimi yapılması gerekir. Böyle bir durumda siz müşterilerimizin endişenlemesine hiç gerek yok, cihazınız izmir iphone servisimize emanet. iPhone tamir hizmetimiz en kısa sürede izmir iPhone 6S servis personelimiz tarafından gerçekleştirilip cihazınız size teslim edilir.

Görüntü Entegresi Arızası Tamiri ve Değişimi

iPhone izmir teknik servis olarak sık rastladığımız iPhone 6S tamiri ihtiyaçlarınızdan biri de ekrana görüntü gelmemesi sorunu. iPhone 6S cihazınızın ekranı aniden gitmişse yani görüntü gelmiyorsa bu durum cihazınızın ekranıyla ilgili olabileceği gibi görüntü entegre birimiyle de ilgili olabilir. Böyle durumlarda izmir iPhone servisi olarak cihazlarınızı dikkatlice inceleyerek arıza tesbitini yapıyor ve iPhone 6S tamiri için gerekli işlemleri uyguluyoruz.

Ses Arızaları ve Tamiri

iPhone 6S cihazımızla görüşme yaparken  ya da sadece müzik dinlerken, video izlerken ses ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. İzmir iPhone servisi, iPhone 6S tamiri hizmetleri kapsamında verdiğimiz iPhone 6S tamiri hizmetleri arasında diğer tüm sorunlarınız olduğu gibi cihazınızdaki ses sorunlarının giderilmesi de bulunuyor. Telefon görüşmelerinizde ses sorunu yaşıyorsanız ya da cihazınızda müzik, videolarınızda ses sorunu varsa izmir iPhone servisimize gelerek cihazınızı bize emanet etmeniz yeterli olacaktır. iPhone 6S cihazınızdaki sorunlar tesbit edilerek gerekli tamir işlemleri en kısa sürede yapılır ve cihazınız size teslim edilir.

İzmir iPhone Servisi, bunlar ve aklınıza gelecek bir çok arızada iPhone 6S tamiri hizmetleriyle siz müşterilerimizin her zaman yanındadır. Tüm donanımsal ve yazılımlar iPhone 6S arızaların giderilmesi için cihazınızı iPhone servisimize getirmeniz yeterli. Daha sonra size kaliteli ve ucuz iPhone 6S tamiri hizmetimizin keyfini sürmek kalır.