Hemen Ara +90 532 470 31 10
Çalışma Saatleri Pzt.-C.tesi: 09:30-20:00

iPhone 7 Plus

iPhone 7 Plus ekran değişimi, batarya değişimi ve merak ettiğiniz diğer bilgiler

iPhone 7 Plus cihazlarımızda çeşitli nedenlerle bazen maalesef sorunlar yaşayabiliyoruz. iPhone 7 Plus ekranının kırılması, batarya değişimi, anakart tamiri, yazılım güncelleme, yazılım hataları gibi bir çok sorunun çözümünde izmir iphone servisi sizlere iphone 7 Plus tamiri hizmeti vermektedir.

Ekran Kırılması, Ekran Tamiri ve Ekran Değişimi

iPhone 7 Plus cihazınızda, düşme ve çeşitli darbelere bağlı olarak ekranda hasarlar meydana gelebilir. Bu tür durumlar bazen sadece dış ekranın kırılması bazen de dokunmatik ekran arızası veya ekrana görüntü gelmemesi gibi sorunlara yol açabiliyor. Tüm bu sorunların çözümü için izmir iphone servisi sizlere iPhone 7 Plus tamiri, iPhone 7 Plus ekran değişimi, ekran tamiri, dokunmatik ekran değişimi veya tamiri konularında deneyimli personelimizle iPhone 7 Plus tamiri hizmeti sunar.

Batarya Arızası, Batarya Değişimi

iPhone 7 Plus cıhazınızın bataryasında meydana gelen arızalar telefonunuzun şarjının çok kısa sürede bitmesi gibi can sıkıcı durumlara yol açabilir. Batarya arızası durumunda izmir iPhone servisi, iPhone 7 Plus tamiri hizmetlerimiz kapsamında sizlere iPhone 7 Plus tamiri ve teknik servis hizmeti vermekteyiz. iPhone 7 Plus orjinal batarya değişimi ile cihazınızın batarya ömrü ilk günkü kadar uzun olacaktır.

Şarj Soketi Arızası, Şarj Soketi Tamiri ve Değişimi

iPhone 7 Plus cihazlarınızda sık karşılaştığınız sorunlardan biri de iPhone 7 Plus şarj sorunudur. İzmir iPhone servisi bu konuda da sizlere kaliteli bir iPhone 7 Plus tamiri hizmeti sunmaktadır. iPhone 7 Plus şarj olmaması durumunda şarj soketi tamiri yapılması ya da iPhone 7 Plus tamiri mümkün değilse iPhone 7 Plus şarj soketi değişimi yapılması gerekir. Böyle bir durumda cıhazınızı izmir iphone servisimize getirmeniz yeterli. iPhone tamir hizmetimiz en kısa sürede izmir iPhone 7 Plus servis personelimiz tarafından gerçekleştirilip cihazınız size teslim edilir.

Görüntü Entegresi Arızası Tamiri ve Değişimi

iPhone izmir teknik servis olarak sık rastladığımız iPhone 7 Plus tamiri ihtiyaçlarınızdan biri de ekrana görüntü gelmemesi sorunu. iPhone 7 Plus cihazınızın ekranı aniden gitmişse yani görüntü gelmiyorsa bu durum cihazınızın ekranıyla ilgili olabileceği gibi görüntü entegre birimiyle de ilgili olabilir. Böyle durumlarda izmir iPhone servisi olarak cihazlarınızı dikkatlice inceleyerek arıza tesbitini yapıyor ve iPhone 7 Plus tamiri için gerekli işlemleri uyguluyoruz.

Ses Arızaları ve Tamiri

iPhone 7 Plus cihazlarınızda zaman zaman ses ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. İzmir iPhone servisi, iPhone 7 Plus tamiri hizmetleri kapsamında diğer tüm sorunlarınız olduğu gibi cihazınızdaki ses sorunlarının giderilmesi de bulunuyor. Telefon görüşmelerinizde ses sorunu yaşıyorsanız ya da cihazınızda müzik, videolarınızda ses sorunu varsa cihazınızı izmir iPhone servisimize getirmeniz yeterli. iPhone 7 Plus cihazınızdaki sorunlar tesbit edilerek gerekli tamir işlemleri en kısa sürede yapılır ve cihazınız size teslim edilir.

İzmir iPhone Servisi, bunlar ve aklınıza gelecek bir çok arızada iPhone 7 Plus tamiri hizmetleriyle siz müşterilerimizin her zaman yanındadır. Tüm donanımsal ve yazılımlar iPhone 7 Plus arızaların giderilmesi için cihazınızı iPhone servisimize getirmeniz yeterli. Daha sonra size kaliteli ve ucuz iPhone 7 Plus tamiri hizmetimizin keyfini sürmek kalır.