Hemen Ara +90 532 470 31 10
Çalışma Saatleri Pzt.-C.tesi: 09:30-20:00

iPhone 8 Plus

iPhone 8 Plus ekran değişimi, batarya değişimi ve merak ettiğiniz diğer bilgiler

iPhone 8 Plus Apple'ın 2017 yılında piyasaya sürdüğü, iPhone cihazların yeni nesli olarak kabul edilen çok başarılı bir ürün. iPhone 8 kullanıcısı müşterilerimizin cihazlarında meydana gelen arızalarda, diğer iPhone modellerinde olduğu gibi, başvuracağı yer izmir iPhone servis, iPhone 8 Plus tamiri birimimiz. iPhone 8 Plus tamiri konusunda uzman personelimiz cihazlarınızda oluşacak ekran arızası, anakart arızası, ses arızaları, batarya arızaları, şarj soketi arızaları, yazılımsal sorunlar vb birçok sorunun çözümünde hızlı ve kaliteli hizmet vermektedir.

Batarya Arızası ve iPhone 8 Plus Tamiri

iPhone 8 Plus cihazlarımızın kullanım süresinin uzun olması kullanıcı açısından önemli bir özelliktir. Batarya arızası durumunda iPhone 8 Plus cihazlarımızın kullanım süresi kısalır ya da bazen dahada kötüsü cihaz hiç açılmaz. İzmir iPhone servis, iPhone 8 Plus tamiri birimimiz bataryası arızalı cihazınızda gerekli tüm kontrolleri yaparak sorunu tesbit eder ve iPhone 8 Plus tamiri işlemlerini uygular. Cihazınızın kullanım süresi ilk günkü kadar uzun hale gelir.

Şarj Soketi Arızası ve iPhone 8 Plus Tamiri

iPhone 8 Plus cihazlarımızda yaşadığımız can sıkıcı ve iPhone 8 Plus Tamiri hizmetine ihtiyaç duymamıza neden olan bir diğer arıza şarj soketi arızasıdır. İzmir iPhone servis, iPhone 8 Plus tamiri biriminde sık karşılaştığımız şarj soketi arızaları, cihazlarınızın şark olmamasına ya da 100% batarya seviyesine gelme süresinin uzamasına neden olur. izmir iPhone servis, iPhone 8 Plus tamiri ekibimiz bu gibi durumlarda cihazınızı dikkatle inceleyerek arızanın nedenini tesbit eder, iPhone 8 Plus tamiri işlemini gerçekleştirir. iPhone 8 Plus tamiri mümkün olmayan bir arıza söz konusu ise izmir iPhone servis, iPhone 8 Plus tamiri ekibimiz cihazınızın orjinal şarj soketi değişimi işlemini yapar ve cihazınızı size kısa sürede teslim eder.

Ekran Arızası ve iPhone 8 Plus Tamiri

iPhone 8 Plus cihazlarımızın ekranında bazen darbeye bağlı bazense başka nedenlerle kırılma, çizgi oluşması, görüntü gelmemesi, ekran parlaklığının çok düşük olması gibi sorunlar ortaya çıkar. İzmir iPhone servis, iPhone 8 Plus tamiri ekibimiz diğer tüm arızalarda olduğu gibi ekran arızalarında da iPhone 8 Plus tamiri hizmetleriyle müşterilerimizin yanındadır. Ekran arızaları nedeniyle izmir iPhone servis, iPhone 8 Plus tamiri birimimize gelen cihazlarınız dikkatle incelenerek arıza tesbiti yapılır, mümkünse iPhone 8 Plus tamiri işlemleri uygulanır, mümkün değilse iPhone 8 Plus tamiri birimimiz orjinal parça değişimlerini yaparak cihazınızı sorunsuz bir şekilde size teslim eder.

Anakart Arızası ve iPhone 8 Plus Tamiri

iPhone 8 Plus cihazlarımızda başımıza gelebilecek en can sıkıcı durum anakart arızasıdır. Anakart arızası durumunda cihazlarınız tamamen kullanılmaz hale gelir. Ayrıca anakart cihazımızın en önemli parçası olduğundan tamiri zor ve masraflı olabilir. İzmir iPhone servis, iPhone 8 Plus tamiri birimimizde cihazınızda meydana gelen anakart arızaları uzman personelimizce özenle incelenir, arıza tesbit edilerek gerekli iPhone 8 Plus tamiri işlemleri uygulanır, tamiri mümkün değilse orjinal parça değişimi işlemleri uygulanır. izmir iPhone Servis, iPhone 8 Plus tamiri birimimiz tüm bu işlemleri en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla gerçekleştirerek müşterilerimizin hem zamanına hemde bütçesine destek olur.