Hemen Ara +90 532 470 31 10
Çalışma Saatleri Pzt.-C.tesi: 09:30-20:00

iPhone Ekran Değişimi

iPhone Ekran Değişimi ekran değişimi, batarya değişimi ve merak ettiğiniz diğer bilgiler

Müşterilerimize orijinal iPhone ekranlarını kullanmalarını tavsiye ediyoruz, ancak hesaplı ekran değişimi talep eden müşterilerimize de iPhone ekran değişiminde dünyanın en kaliteli yan sanayi ekranlarını kullanıyoruz. Her ne kadar kullanım ve görüntü açısından bir fark olmasa da orjinal ekran kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Orijinal iPhone ekranlarda renkler canlı, yan diğerlerinde ise soluktur. Özellikle orijinal ekran ile yan yana bakıldığında farkı görebilirsiniz.

iPhone Ekran Çözünürlük
Orijinal ekranların çözünürlükleri diğer yan sanayi ekranlara göre daha yüksektir. Normal kullanımda bir fark görülmese de ayrıntılarda belli olacaktır. Ayrıca parlaklık oranları özellikle güneş altında ciddi fark yaratmaktadır.

iPhone Ekran Dokunmatik
Yan sanayi ekranlarda dokunmatik kısa süre sonra arıza verebilir ancak orjinallerde ise dokunmatik kalitesi özellikle seri bir şekilde kullandığında anlaşılacaktır.

iPhone Pil Değişimi
Orijinal ekranlar daha az pil tüketmesi için özel olarak tasarlanmıştır. Ucuz yan sanayi ekranlar %20 daha fazla batarya tüketir ve telefonun ısınıp batarya ömrünün kısalmasına neden olur.

iPhone Cam Değişimi
Orijinal iPhone ekranları çok daha dayanıklı, güçlendirilmiş cam ile gelmektedir. Yan sanayi ekranlarda kullanılan cam ise çok daha kolay kırılmaktadır.

iPhone Ekran Fiyatları
Yan sanayi ekranlarda kalitesine göre çok farklı fiyatlar mevcuttur. Fixplan Ekranları ile Apple Orijinal iPhone ekran değişimi fiyatlarına sitemizden ulaşabilirsiniz.

iPhone Ekran Kaliteleri.
Bir çok faklı kalitede iPhone yan sanayi ekran vardır. Bu ekranlara A, AAA, A+, A++ gibi isimler verilmekte ancak asla B ya da C kalite yazılmamaktadır. Çok ucuz fiyata taktıracağınız yan sanayi ekranlar çok çabuk bozulmakta, kolay kırılmakta, ekran ışığı konusunda yetersiz kalmakta ve cihazın özellikle bataryasına zarar vermektedir.