Hemen Ara +90 532 470 31 10
Çalışma Saatleri Pzt.-C.tesi: 09:30-20:00

iPhone SE

iPhone SE ekran değişimi, batarya değişimi ve merak ettiğiniz diğer bilgiler

iPhone SE cihazlarımızda oluşabilecek, ekran arızası, batarya arızası, şarj soketi arızası, anakart arızası ve yazılımsal sorunlar gibi bir çok sorunun çözümünde izmir iphone servisi sizlere iphone tamiri hizmeti vermektedir.

Ekran Kırılması, Ekran Tamiri ve Ekran Değişimi

iPhone SE cihazınızda, darbelere bağlı olarak ekranın kırılması, dokunmatik ekran arızası ya da ekrana görüntü gelmemesi gibi sorunlar oluşabilir. Böyle durumlarda izmir iphone servisi sizlere iPhone SE tamiri hizmetleri kapsamında iPhone SE tamiri, iPhone SE ekranınızın değişimi, ekran tamiri, dokunmatik ekran değişimi veya tamiri konularında deneyimli personelimizle iPhone tamiri hizmeti sunar.

Batarya Arızası, Batarya Değişimi

iPhone SE cıhazınızın bataryası arızalandığında, cihazınızın şarj süresinin uzaması, şarjın dayanma süresinin kısalması sorunları ortaya çıkar. Batarya arızası durumunda izmir iPhone servisi, iPhone SE tamiri hizmetlerimiz kapsamında sizlere iPhone SE tamir ve teknik servis hizmeti sağlar. iPhone SE orjinal batarya değişimi ile cihazınızın batarya ömrü ilk günkü kadar uzun olacaktır.

Şarj Soketi Arızası, Şarj Soketi Tamiri ve Değişimi

iPhone teknik servis ve iPhone SE tamiri yardımına ihtiyaç duyduğumuz konulardan biri de iPhone SE cihazımın şarj olmaması sorunudur. İzmir iPhone servisi, iPhone SE tamiri, bu konuda da sizlere kaliteli bir iPhone tamir hizmeti sunmaktadır. iPhone SE şarj olmaması durumunda şarj soketi tamiri yapılması ya da iPhone tamir mümkün değilse iPhone SE şarj soketi değişimi yapılması gerekir. Böyle bir durumda siz müşterilerimizin endişenlemesine hiç gerek yok, cihazınız izmir iphone servisimize emanet. iPhone SE tamiri hizmetimiz en kısa sürede izmir iPhone servis personelimiz tarafından gerçekleştirilip cihazınız size teslim edilir.

Görüntü Entegresi Arızası Tamiri ve Değişimi

iPhone izmir teknik servis olarak sık rastladığımız iPhone SE tamiri ihtiyaçlarınızdan biri de ekrana görüntü gelmemesi sorunu. iPhone SE cihazınızın ekranı aniden gitmişse yani görüntü gelmiyorsa bu durum cihazınızın ekranıyla ilgili olabileceği gibi görüntü entegre birimiyle de ilgili olabilir. Böyle durumlarda izmir iPhone servisi olarak cihazlarınızı dikkatlice inceleyerek arıza tesbitini yapıyor ve iPhone tamiri birimimizde iPhone SE cihazınızın arızasının giderilmesi için gerekli işlemleri uyguluyoruz.

Ses Arızaları ve Tamiri

iPhone SE cihazımızla çeşitli nedenlerden dolayı ses arızaları meydana gelebilir. Telefonla görüşürken ya da müzik dinlerken/video izlerken ses gelmemesi/gitmemesi gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. İzmir iPhone servisi, iPhone SE tamiri hizmetleri kapsamında verdiğimiz iPhone tamiri hizmetleri arasında diğer tüm sorunlarınız olduğu gibi cihazınızdaki ses sorunlarının giderilmesi de bulunuyor. iPhone SE cihazınızda telefon görüşmelerinizde ses sorunu yaşıyorsanız ya da cihazınızda müzik, videolarınızda ses sorunu varsa izmir iPhone servisimize gelerek cihazınızı bize emanet etmeniz yeterli olacaktır. iPhone SE cihazınızdaki sorunlar tesbit edilerek gerekli tamir işlemleri en kısa sürede yapılır ve cihazınız size teslim edilir.

İzmir iPhone Servisi, bunlar ve aklınıza gelecek bir çok arızada iPhone SE tamiri işlemleriyle siz müşterilerimizin her zaman yanındadır. Tüm donanımsal ve yazılımlar iPhone SE arızaların giderilmesi için cihazınızı iPhone servisimize getirmeniz yeterli. Daha sonra size kaliteli ve ucuz iPhone tamiri hizmetimizin keyfini sürmek kalır.