iPhone 6 Şarj Soketi Tamiri

iPhone 6 cihazlarımızda başımıza gelen can sıkıcı arızlardan bir taneside şarj soketi arızalarıdır. İzmir iPhone servis, iPhone 6 tamiri birimimizde sık gördüğümüz bir arıza olan şarj soketi arızaları, cihazlarımızın şarj olmamasına ya da şarj süresinin çok uzun olmasına neden olur.

iPhone 6 cihazlarımızda başımıza gelen can sıkıcı arızlardan bir taneside şarj soketi arızalarıdır. İzmir iPhone servis, iPhone 6 tamiri birimimizde sık gördüğümüz bir arıza olan şarj soketi arızaları, cihazlarımızın şarj olmamasına ya da şarj süresinin çok uzun olmasına neden olur. Şarj süresinin uzaması ya da cihazın hiç şarj olmaması cihazımızın kullanım kalitesini oldukça düşürür.

İzmir iPhone servis, iPhone 6 tamiri ekibimiz tüm iPhone 6 arızalarında olduğu gibi şarj soketi arızalarında da kaliteli hizmet anlayışı, uzman personeller, uygun maliyetler ve hızlı çözümlerle  müşterilerimize iPhone 6 tamiri hizmeti verir. Müşterilerimizin tek yapmaları gereken arızalı cihazlarını iPhone 6 tamiri ekibimize emanet etmekdir.

Şarj sorunları şarj soketinden olabileceği gibi anakart üzerindeki şark ünitesindende kaynaklı olabilir. İzmir iPhone servis, iPhone 6 tamiri ekibimiz şarj sorunu şikayetiyle gelen iPhone 6 cihazlarınızı dikkatle inceleyerek sorunun kaynağını tesbit eder. Uzman iPhone 6 tamiri personellerimiz kısa sürede arıza tesbitini gerçekleştirdikten sonra izmir iPhone servis, iPhone 6 tamiri birimimizde gerekli işlemler yapılarak arıza giderilir. Tamir işlemleri mümkün değilse iPhone 6 tamiri ekibimiz orjinal iPhone 6 şarj soketi değişimi işlemi yaparak cihazınızdaki sorunu giderir ve cihazınızı size sorunsuz, çalışır bir şekilde teslim eder.

İzmir iPhone servis, iPhone 6 tamiri ekibimiz sorunların çözümünde maksimum müşteri memnuniyetini ön planda tutarak damia en kısa sürede ve en düşük maliyetli çözümleri müşterilerimize sunar.