iPhone 6S Şarj Soketi Tamiri

Şarj soketi arızaları mobil cihazlarımız için büyük sorundur. iPhone 6S şarj soketi arızalarında cihazlarımızın şarj olmaması, şarj süresinin normalden çok daha uzun olması gibi durumlar müşterilerimizin cihaz kullanım kalitesini oldukça düşüren can sıkıcı durumlardır.

Şarj soketi arızaları mobil cihazlarımız için büyük sorundur. iPhone 6S şarj soketi arızalarında cihazlarımızın şarj olmaması, şarj süresinin normalden çok daha uzun olması gibi durumlar müşterilerimizin cihaz kullanım kalitesini oldukça düşüren can sıkıcı durumlardır. İzmir iPhone servis, iPhone 6S tamiri birimimize şarj cihazının şarj olmaması şikayeti ile gelen müşterilerimze sıkça rastlıyoruz.

İzmir iPhone servis, iPhone 6S tamiri birimimize gelen şarj soketi arızalı cihazlarınız öncelikle deneyimli iPhone 6S tamiri personellerimiz tarafından dikkatlice incelenir. Arızanın kaynağı şarj soketi olabileceği gibi şarj entegresi kısmıda olabildiğinden arızanın tam kaynağının tesbiti önemlir.

İzmir iPhone servis, iPhone 6S tamiri ekibimiz arıza tesbitini yaptıktan sonra sorunun çözümü için gerekli olan iPhone 6S tamiri işlemlerini dikkatlice uygular. Sorun iPhone 6S tamiri işlemleri ile giderilemeyecek türde bir arızadan kaynaklanıyor ise, izmir iPhone servis, iPhone 6S tamiri ekibimiz orjinal iPhone 6S şarj soketi değişimi işlemi yaparak cihazdaki sorunu en kısa sürede giderir ve cihazı müşterimize teslim eder.

iPhone 6S tamiri ekibimiz, şarj soketi arızaları ve diğer tüm arızalarda her zaman müşteri memnuniyeti ve kalite politikamız gereği, iPhone 6S tamiri işlemlerini mümkün olan en kısa sürede ve en düşük maaliyetlerle gerçekleştirmeyi hedefler. Böylece arızalı cihazlarını izmir iPhone servis, iPhone 6S tamiri ekibimize emanet eden müşterileriz, servisimizden memnun ayrılırlar.