iPhone 6S Anakart Tamiri

Anakart, telefonunuzun temel parçasıdır. Ekran, girişler, batarya gibi aklınıza gelebilecek tüm parçalar anakartta buluşur. iPhone cihazınızın başına gelebilecek en kötü durumlardan birisi anakartın zarar görmesidir.

Anakart, telefonunuzun temel parçasıdır. Ekran, girişler, batarya gibi aklınıza gelebilecek tüm parçalar anakartta buluşur. iPhone cihazınızın başına gelebilecek en kötü durumlardan birisi anakartın zarar görmesidir. Kaldı ki diğer parçaların arızalanması durumunda tamiratı daha kolay yapılabildiği gibi ayrıca daha az masraflı olmaktadır. Anakartın arıza yapması durumunda ise büyük olasılıkla kartın onarılması gerekir. Firmamız sizlere olabilecek en makul fiyatlar ile iPhone 6s anakart tamiri işlemini gerçekleştirmektedir.

iPhone 6s Anakartı Tamiratı Süreci

iPhone 6s anakartı arızalı olan cihazınızın bizlere ulaşması ile iPhone 6s anakart tamiratı süreci başlamış oluyor. Cihazı bizlere ulaştırdığınızda cihazınızın neden çalışmadığını anladığımız, arıza belirleme işlemini, tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bazı durumlarda her ne kadar kullanıcılarımız cihazın probleminin anakart sorunu olduğunu düşünebilmekte olsalarda, arıza belirleme sürecinde sorunun aslında çok daha farklı bir sebepten kaynaklandığını tespit edebilmekteyiz. Böyle bir durumda telefon için yapılacak çalışma da farklılık göstereceğinden doğrudan fiyatlandırma da farklılık gösterecektir. Bu nedenle arıza belirleme aşaması önemli bir aşamadır. Bu aşama hem cihaza hatalı işlem yapılmasının önüne geçmekte, hemde müşterilerimizi gereksiz masraftan korumaktadır. Ücretsiz bir şekilde kullanmış olduğunuz iPhone 6s cihazının arızasını belirledikten sonra tamirat süreci hakkında ve tamirat fiyatı hakkında sizlere bilgi veriyoruz. Belirlediğimiz uygun fiyat teklifini siz değerli müşterimizin onayına sunarız. Onayladığınız takdirde tamirat işleminin gerçekleştirilmesine karar vermiş olursunuz.

iPhone 6s Anakart tamiratı için onay verdiğiniz cihazınız için tahmini bir teslim süresi sizlere belirtilir. Bu süre içerisinde cihazınızın anakart tamiratı gerçekleştirilir ve bu süre içerisinde cihaz sizlere teslim edilir. Tüm bu süreçte izmir iphone servis hizmeti veren FixxTekno olarak oldukça titiz bir şekilde çalışma yürütürüz.

Sizlere yeni anakartı taktığımız iPhone 6s cihazınızı teslim ettiğimizde, cihazınızı ilk günkü kadar stabil bir şekilde çalıştığını göreceksiniz. Fakat anakart temel bir parçadır ve tüm veriler bu kartta bulunmaktadır. Dolayısıyla yanan bir anakartta tüm veriler de kaybolmuş olur. Ancak senkronize edilmiş ve harici hafızada bulunan verileriniz için bu geçerli değildir. Bu aşamadan sonra yapmanız gereken tek şey kullanıcı hesabınızla giriş yaparak, senkronize edilmiş olan kişisel verilerinizi geri getirmektir.

Firmamız uzun yıllardır müşteri memnuniyeti ile iPhone parça tamirati hizmetlerini vermeye devam etmektedir. iPhone 6s anakart tamiratı için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

İzmir iPhone servis, iPhone 6S anakart tamiri birimimizde tüm işlemler mümkün olan en kısa sürede ve en düşük maliyetle gerçekleştirilir. Arızanın tamamen çözülmüş olması ve tekrarlamaması için her zaman kaliteli işçilik ve yedek parçalar kullanılır ve test işlemleri özenle gerçekleştirilir. İzmir iPhone servis olarak her zaman maksimum müşteri memnuniyeti prensibimiz ile hareket ettiğimiz için müşterilerimiz servisimizden daima memnun ayrılır.

Sıklıkla Karşılaşılan iPhone 6s Anakart Problemleri

Siz de bir iPhone 6s kullanıcısı olarak, telefonunuzun ana kartının bozulma problemiyle karşılaştıysanız, belkide telefonunuzun başına gelebilecek en kötü sorunla karşı karşıya olabilirsiniz.

- Neyseki telaş etmenize gerek yok, deneyimli personelimizin sizin için olabildiğince ekonomik bir çözümü var.

iPhone 6s anakart sorunu ile karşılaşmanızın en olası sebebi, kullanmış olduğunuz cihazınızı düşürmeniz yada su ile temas etmesi durumunda anakartın zarar görmüş olması ihtimalidir. iPhone, her ne kadar sıvıya ve darbelere dayanıklı bir cihaz olsa da zarar görmeyeceği garanti edilmiyor. Tabiki anakartın yanmasına neden olabilecek bunların dışında da farklı nedenler de vardır. Ancak iPhone telefon modellerinde genel olarak su ile temas edilmesi ve darbeler yüzünden yanma durumu söz konusudur. Çünkü iPhone cihazların yazılımları ve şarj edilmelsi android cihazlara göre çok daha stabil çalıştığından, android işletim sistemine kıyasla yazılımsal veya şarj sorunlarıdan dolayı anakart yanmaz.

Bize sıklıkla gelen kullanıcı sorunları şu şekildedir;

  • iPhone 6s anakartım arızalandı
  • Cihazım açılmıyor, ne yapmalıyım
  • iphone cihazımın açma tuşu çalışmıyor
  • Telefonumun ekranına görüntü gelmiyor
  • iPhone 6s anakart tamiri yaptırmak istiyorum
  • iPhone anakartı yandı ne yapmalıyım