Hemen Ara +90 532 470 31 10
Çalışma Saatleri Pzt.-C.tesi: 09:30-20:00

iPhone 5c

İzmir iphone servisi

iPhone 5C cihazlarımızda bazen maalesef sorunlar yaşayabiliyoruz. iPhone 5C ekranının kırılması, batarya değişimi, anakart tamiri, yazılım güncelleme, yazılım hataları gibi bir çok sorunun çözümünde izmir iphone servisi sizlere iphone tamiri hizmeti vermektedir.

iPhone 5C Tamiri Teknik Servis

iPhone 5C cihazlarımızda bazen maalesef sorunlar yaşayabiliyoruz. iPhone 5C ekranının kırılması, batarya değişimi, anakart tamiri, yazılım güncelleme, yazılım hataları gibi bir çok sorunun çözümünde izmir iphone servisi sizlere iphone tamiri hizmeti vermektedir.

Ekran Kırılması, Ekran Tamiri ve Ekran Değişimi

iPhone 5C cihazınızda, düşme veya darbelere bağlı olarak ekranın kırılması sorunuyla karşılaşabilirsiniz. Bu tür durumlar bazen sadece dış ekranın kırılması bazen de dokunmatik ekran arızası veya ekrana görüntü gelmemesi gibi sorunlara yol açabilir. Böyle durumlarda izmir iphone servisi sizlere iPhone 5C tamiri hizmetleri kapsamında iPhone 5C tamiri, iPhone 5C ekranınızın değişimi, ekran tamiri, dokunmatik ekran değişimi veya tamiri konularında deneyimli personelimizle iPhone tamiri hizmeti sunar.

Batarya Arızası, Batarya Değişimi

iPhone 5C cıhazınızın bataryası arızalandığında, cihazınızın şarj süresinin uzaması, şarjın dayanma süresinin kısalması sorunları ortaya çıkar. Batarya arızası durumunda izmir iPhone servisi, iPhone 5C tamiri hizmetlerimiz kapsamında sizlere iPhone 5C tamir ve teknik servis hizmeti sağlar. iPhone 5C orjinal batarya değişimi ile cihazınızın batarya ömrü ilk günkü kadar uzun olacaktır.

Şarj Soketi Arızası, Şarj Soketi Tamiri ve Değişimi

iPhone teknik servis ve iPhone 5C tamiri yardımına ihtiyaç duyduğumuz konulardan biri de iPhone 5C cihazımın şarj olmaması sorunudur. İzmir iPhone servisi, iPhone 5C tamiri, bu konuda da sizlere kaliteli bir iPhone tamir hizmeti sunmaktadır. iPhone 5C şarj olmaması durumunda şarj soketi tamiri yapılması ya da iPhone tamir mümkün değilse iPhone 5C şarj soketi değişimi yapılması gerekir. Böyle bir durumda siz müşterilerimizin endişenlemesine hiç gerek yok, cihazınız izmir iphone servisimize emanet. iPhone 5C tamiri hizmetimiz en kısa sürede izmir iPhone servis personelimiz tarafından gerçekleştirilip cihazınız size teslim edilir.

Görüntü Entegresi Arızası Tamiri ve Değişimi

iPhone izmir teknik servis olarak sık rastladığımız iPhone 5C tamiri ihtiyaçlarınızdan biri de ekrana görüntü gelmemesi sorunu. iPhone 5C cihazınızın ekranı aniden gitmişse yani görüntü gelmiyorsa bu durum cihazınızın ekranıyla ilgili olabileceği gibi görüntü entegre birimiyle de ilgili olabilir. Böyle durumlarda izmir iPhone servisi olarak cihazlarınızı dikkatlice inceleyerek arıza tesbitini yapıyor ve iPhone tamiri birimimizde iPhone 5C cihazınızın arızasının giderilmesi için gerekli işlemleri uyguluyoruz.

Ses Arızaları ve Tamiri

iPhone 5C cihazımızla görüşme yaparken "karşıdakinin sesi bana gelmiyor", "benim sesimiz karşı tarafa gitmiyor" ya da sadece müzik dinlerken, video izlerken ses gelmiyor gibi sorunlar yaşayabiliyoruz. İzmir iPhone servisi, iPhone 5C tamiri hizmetleri kapsamında verdiğimiz iPhone tamiri hizmetleri arasında diğer tüm sorunlarınız olduğu gibi cihazınızdaki ses sorunlarının giderilmesi de bulunuyor. iPhone 5C cihazınızda telefon görüşmelerinizde ses sorunu yaşıyorsanız ya da cihazınızda müzik, videolarınızda ses sorunu varsa izmir iPhone servisimize gelerek cihazınızı bize emanet etmeniz yeterli olacaktır. iPhone 5C cihazınızdaki sorunlar tesbit edilerek gerekli tamir işlemleri en kısa sürede yapılır ve cihazınız size teslim edilir.

İzmir iPhone Servisi, bunlar ve aklınıza gelecek bir çok arızada iPhone 5C tamiri işlemleriyle siz müşterilerimizin her zaman yanındadır. Tüm donanımsal ve yazılımlar iPhone 5C arızaların giderilmesi için cihazınızı iPhone servisimize getirmeniz yeterli. Daha sonra size kaliteli ve ucuz iPhone tamiri hizmetimizin keyfini sürmek kalır.

Top